Oddíly

V zálesáku momentálně fungují 4 oddíly, které se věnují Zálesácké činnosti. Každý oddíl je zaměřený na jinou věkovou skupinu. A každý oddíl se toho břímě chopil jinak. I tak jsme stále jedna rodina a kdo patří do Zálesáka , ten se v životě nikdy neztratí.

Vlčata

Oddíl Vlčata byl založen 1.9.2009. Celoročně se schází na schůzkách a víkendových akcích pořádaných oddílem, střediskem nebo kamarády. Vlčata je oddíl orientovaný na pohyb v přírodě a tedy získávání nových dovedností a zkušeností do života.

Galerie

Fénix

Fénix je zálesácky oddíl zaměřený na děti ve věku od 6 do 10 let. Oddíl byl založen 1. května. se. Učíme děti kladnému vztahu k přírodě – poznávat stopy zvěře, rostliny, stromy a ochraňovaní životního prostředí formou zábavných her.

Scházíme se každé úterý v 17:00 v klubovně.

Galerie

Strážci

Přidej se k Nám a bude na Tobě, zda dokážeš jako rytíř bojovat i ve skutečnosti. Najdi v Sobě odvahu na nočním výsadku či přenocováním pod širákem. Ukaž Nám, jak se dokážeš v různých situacích zastat druhých a pomoct jim.

Galerie

Lidé života

WIČONI OYÁTE je v lakotské řeči nově vzniklý kmen pod hlavičkou ZÁLESÁKA, který byl zapsán do svitku březové kůry dne 1.1.2005. Většina členů prošla mnoha organizacemi (Pionýr, Skaut, Zálesák, Indian Coral) a vzájemně se znali z dětských let.